ХVII Міжнародна науково-практична конференції «Сучасні проблеми менеджменту». В рамках роботи модуль «Транспортна політика ЄС» програми «Еразмус+: Жан Моне»

28 жовтня 2022 року відбулася ХVII Міжнародна науково-практична конференції «Сучасні проблеми менеджменту».

В рамках роботи модуль «Транспортна політика ЄС» програми «Еразмус+: Жан Моне» на конференції була проведена секція «Менеджмен транспорту та логістики в умовах Євроінтеграції». В роботі секції приймали участь провідні науковці та здобувачі першого (бакалаврського)  та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, Національного авіаційного університету.

Тематика доповідей була направлена на вирішення  такі актуальні питання як:

·         Впровадження антикризової стратегії в аеропорту «Бориспіль»;

·         Впровадження розумних логістичних рішень для сталого розвитку міської логістики ЄС;

·         Формування регіональної транспортно-логістичної системи в умовах Євроінтеграції;

·         Інноваційні підходи до управління ланцюгами постачання;

·         Детермінанти впливу на розвиток міжнародних транспортних операцій.