Публічна лекція «Європейська економічна інтеграція: перспективи розвитку транспорту та логістики в Україні» в рамках Модуля Жана Моне «Транспортна політика ЄС»

17 жовтня 2022  р. в рамках Модуля Жана Моне «Транспортна політика ЄС» (No. 619652-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE) відбулася публічна лекція «Європейська економічна інтеграція: перспективи розвитку транспорту та логістики в Україні» для студентів та викладачів Криворізького фахового коледжу Національного авіаційного університету. До проведення публічної лекції долучилися виконавці партнерського Модуля Жана Моне  «Європейська інтеграція екологічних стандартів для цивільної авіації в умовах сталого розвитку» (№ 621138-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE) напряму Еразмус +, який реалізовується факультетом екологічної безпеки, інженерії та технологій НАУ.

Доповідач доц. Литвиненко Л. Л. ознайомила слухачів з особливостями функціонування інтегрованої транспортної системи ЄС, сучасними тенденціями у розвитку європейської логістики та транспорту, підходами до організації кластерного співробітництва між в ЄС, перспективами розвитку інтеграції транспорту та логістики Україні та країн ЄС.

Доповідач Черняк Л. М., яка є координатором партнерського проекту Модуля Жана Моне «Європейська інтеграція екологічних стандартів для цивільної авіації в умовах сталого розвитку» представила для слухачів доповідь щодо проблем сталого розвитку цивільної авіації в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів в Україні, проблем та перспектив впровадження, насамперед, екологічних стандартів у вітчизняну практику цивільної авіації.