Результати проведення секції «Транспортні технології та сервіс»

Результати проведення секції «Транспортні технології та сервіс» в рамках ХХIV Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» – 2024

4 квітня 2024 року кафедрою організації авіаційних робіт та послуг було проведено засідання секції «Транспортні технології та сервіс» в рамках ХХIV Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» – 2024.

В конференції взяли участь 21 здобувач вищої освіти і один молодий учений з Національного авіаційного університету.

За результатами роботи конференції ухвалили присудити:

Перше місце здобувачу вищої освіти:

1.  БУТИНКЕВИЧ Аліні з доповіддю на тему: «Логістика в Україні під час війни», науковий керівник – Олег Трюхан, к.т.н., доцент.

Друге місце здобувачам вищої освіти:

1. СИТНИК Дар’ї  з доповіддю на тему «Assessment of the Physical and Psychological Comfort of Passengers during the Flight», науковий керівник –  Тамара Дерев’янко, к.е.н., доцент.
  2. ШЕВЧИК Олені з доповіддю «Logistics Supply Chains during Martial Law», Науковий керівник – Вікторія Клименко, к.е.н., доцент.

Третє місце здобувачам вищої освіти:

1. СУЛЬЖИК Катерині з доповіддю на тему «Робота залізничного транспорту України під час війни», Науковий керівник – Олег Трюхан, к.т.н., доцент.
  2. КУРГАНСЬКІЙ Єлізаветі з доповіддю  на тему «Prospects of Intelligent Transport Systems on The Ukrainian Market of Freight Transportation», науковий керівник – Вікторія Клименко, к.е.н., доцент.
  3. МАЙКО Юлії з доповіддю  на тему «Відновлення авіаційної галузі України після війни», науковий керівник – Олег Трюхан, к.т.н., доцент.

Вітаємо переможців!

Бажаємо нових наукових здобутків і перемог!