Підсумки роботи секції “Менеджмент”

Підсумки роботи секції “Менеджмент” ХХІV Міжнародної науково-практичної конференції “ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки

 

2 квітня 2024 року відбулася ХХІV міжнародна науково-практична конференція “ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки” секцією «Менеджмент» для здобувачів вищої освіти, молодих вчених та всіх, хто бачить себе в науці.

Цей захід є традиційним для Національного авіаційного університету. Тож, організаційний комітет кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств дякує всім, хто в цей нелегкий для нашої країни час знаходить можливість продовжувати свою наукову роботу і не втрачаєте надії на те, що наша Україна подолає тяжкі часи і повернеться до мирного життя.

У роботі секції «Менеджмент» взяло участь понад 30 аспірантів, здобувачів та молодих вчених. Окрім учасників з Національного авіаційного університету, до наукової події долучились молоді вчені Сумського національного аграрного університету та Інституту тваринництва Національної академії аграрних наук України. Пишаємося, що наші молоді науковці роблять все можливе, задля забезпечення всіх сфер наукової діяльності новими перспективними розробками у сфері менеджменту.

Конференцію відкрив голова секції доктор економічних наук, професор Наумов О.Б. та доктор економічних наук, доцент Орел А.М. які відзначили роль студентської наукової молоді, яка є рушієм змін в освіті та науці, а також зауважили неабияку актуальність проблематики конференції.

Під час пленарного засідання конференції учасники мали змогу прослухати вісім доповідей, у яких піднімалися актуальні питання сучасної проблематики менеджменту, а саме «Глобальні ланцюги постачання як значимий важіль економіки відродження» (аспірант М. Барський, науковий керівник: Гриценко Сергій, д.е.н., проф.) «Досвід Ізраїлю у розвитку корпоративної соціальної відповідальності»; (аспірант М. Рихлівський, науковий керівник: Тетяна Мостенська, д.е.н., проф.); «Управління конфліктами в організації» (А. Власова, науковий керівник: Назарій Ліскович, к.е.н., доц.); «Вплив штучного інтелекту на менеджмент ресурсів» (Т. Деревінська, науковий керівник: Анна Орел, д.е.н., доц.) та ін.

Секційне засідання пройшло у теплій, дружній атмосфері, на високому організаційному, науково-теоретичному рівні в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням студентської молоді.