Шановні студенти! Пропонуємо вам долучитися до добрих справ і допомогти бійцям ЗСУ долати ворога.

.  Керівництво ФТМЛ пропонує вам взяти участь у таких ініціативах:

1. Ви маєте можливість долучитися до проекту “Ворогу-кришка!” від благодійного фонду “Овес”(сторінка фонду – https://www.facebook.com/BFOwes?locale=uk_UA). Все що потрібно – збирати пластикові кришечки для подальшої здачі на переробку (приймаються тільки кришечки від харчових продуктів – води, газованих напоїв, соків, молока, йогуртів. Кришечки можуть бути будь-якого розміру, але мають бути чистими). На виручені кошти фонд купує дрони для ЗСУ. Пункт збору кришочок буде організований у приміщенні деканату ФТМЛ ауд. 2.206.

Студенти бюджетної форми навчання матимуть змогу отримати додаткові рейтингові бали для нарахування стипендії (500 кришочок – 1 бал, 250 кришочок – 0,5 бали).

1. Книгарня «Сяйво книги» приймає російськомовні книжки на переробку (https://www.instagram.com/p/Cwp0tPmtknG/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D), тому ми пропонуємо вам також долучитися до збору книг. Виручені кошти передаються на потреби ЗСУ.

Пункт збору книг також буде організований в приміщенні деканату і потім зібрані книжки будуть централізовано передані до пункту прийому.

Студенти бюджетної форми навчання матимуть змогу отримати додаткові рейтингові бали для нарахування стипендії (20 кг книг – 1 бал, 10 кг книг –  0.5 бали)

1. Найбільш актуальне для наших бійців – це плетіння сіток. Погода стрімко змінюється і захисникам терміново потрібні зимові маскувальні сітки. Тому усі небайдужі можуть приєднатися до виготовлення сіток. В холі 6 гуртожитку (вулиця Ніжинська, 14) з понеділка по п’ятницю з 17.00 – 20.00 ваші товариші студенти-волонтери плетуть сітки. Пропонуємо і вам долучитися до цієї справи. Ті, хто не мають такого досвіду, зможуть навчитися на місці у зазначений час. Ті, хто вже має досвід і вміння, можуть приходити в 6 гуртожиток в будь-який час, сітка завжди натягнута і чекає небайдужих людей.

Єднаймося для спільної перемоги!