Засідання Вченої ради ФТМЛ НАУ від 20.11.2023 року

20 листопада 2023 року відбулося засідання Вченої ради Факультету транспорту менеджменту і логістики Національного авіаційного університету.

Засідання Вченої ради Факультету транспорту менеджменту і логістики проведено в режимі офлайн.

На засіданні Вченої ради ФТМЛ розглянуто та затверджено результати проходження переддипломної практики здобувачів вищої освіти 2-го курсу ОС «Магістр».

Вченою радою ФТМЛ розглянуто питання організації волонтерського руху на ФТМЛ з залученням здобувачів вищої освіти, НПП факультету та всіх небайдужих співробітників факультету.

Вченою радою ФТМЛ розглянуто та проаналізовано результати анкетного опитування старост академічних груп ФТМЛ за вересень 2023 року.

На засіданні Вченої ради розглянуто кадрові питання.

Вченою радою ФТМЛ прийнято рішення клопотати перед Вченою радою Національного авіаційного університету щодо присвоєння вченого звання:

• доцента по кафедрі організації авіаційних перевезень ВАСИЛЕНКУ Ігорю Володимировичу – доценту кафедри організації авіаційних перевезень, кандидату економічних наук;
  • доцента по кафедрі організації авіаційних робіт та послуг УКРАЇНСЬКОМУ Євгену Олександровичу – доценту кафедри організації авіаційних робіт та послуг, кандидату технічних наук.

На засіданні Вченої ради ФТМЛ розглянуто та затверджено теми дисертаційних досліджень здобувачів ОС PhD:

– Грищенко Максим – в наступній редакції: «Система управління прийняттям стратегічних рішень в авіакомпанії в умовах невизначеності». Науковий керівник  д.т.н, професор, завідувач кафедри ОАП Шевчук Дмитро;

– Олефіренко Олександр – в наступній редакції: «Розроблення теоретичних засад організації інтегрованої системи з комплексного управління комерційною роботою авіакомпанії». Науковий керівник  к.е.н, доцент, доцент ОАП Габріелова Тетяна;

– Болдирєва Марина – в наступній редакції: «Підвищення ефективності функціонування авіаційної транспортної системи  із залученням екологічних технологій». Науковий керівник  к.е.н, доцент, доцент ОАП Габріелова Тетяна;

– Ілюшин Віктор – в наступній редакції: «Оптимізація розподілу і рекомбінування ресурсів авіаційної транспортної системи  в умовах невизначеності». Науковий керівник  д.т.н., професор Гончаренко Андрій.