Підсумки проведення Дня відкритих дверей кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств

16 листопада 2023 року в рамках заходів з популяризації спеціальності та освітніх програм кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств було проведено День відкритих дверей для учнів 10-11 класів у форматі онлайн зустрічі. До заходу долучилися учні ліцею № 22 м. Миколаїв, КЗФПО “Новобузький фаховий коледж”, ліцею «Інтелект» м. Знам’янка, Броварської ЗОСШ, ліцеїв м. Бровари.

Під час проведення заходу майбутні потенційні абітурієнти були ознайомлені з історією та основними напрямами діяльності кафедри, освітніми програмами, які пропонуються кафедрою, а саме “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”, “Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)”, “Менеджмент авіакомпаній та аеропортів”.

Велика увага була приділена представленню англомовного проекту кафедри, основних напрямів наукової, освітньої та міжнародної діяльності кафедри, до яких можуть залучатися майбутні абітурієнти під час навчання, позанавчальних активностей, в яких вони можуть брати участь, можливостям щодо проходження практики та працевлаштування. Під час проведення заходу було дано відповіді на всі запитання, які зацікавили потенційних абітурієнтів.