Викладачі кафедри організації авіаційних перевезень увійшли до складу експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Нещодавно викладачів кафедри Організації авіаційних перевезень ФТМЛ включили до складу експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) з акредитації освітньо-професійних програм, а саме:

• Завідувач кафедри, д.т.н., с.н.с., професор Шевчук Дмитро Олегович. Освітньо-професійні програми: 275 “Транспортні технології (за видами)”, 174 “Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка” та 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”. З наказом про включення Ви можете ознайомитись за посиланням.
  • К.е.н., доцент Соколова Олена Євгенівна. Освітньо-професійні програми: 275 “Транспортні технології (за видами)” та 073 “Менеджмент”. З наказом про включення Ви можете ознайомитись за посиланням.
  • Старший викладач, здобувач PhD 4го року Чередніченко Костянтин Валентинович. Освітньо-професійна програма – 275 “Транспортні технології (за видами)”. З наказом про включення Ви можете ознайомитись за посиланням.

Колектив Факультету щиро вітає кафедру Організацію авіаційних перевезень з цим важливим досягненням та бажає наступних професійних звершень!