Студенти 1 курсу кафедри логістики відвідали музей НАУ

Студенти 1 курсу кафедри логістики факультету транспорту, менеджменту і логістики відвідали музей НАУ в рамках вивчення дисципліни “Академічні навички професійного навчання”.

Працівники музею підготували захоплюючу екскурсію, цікаво розповіли про історію нашого університету, про перший літальний апарат, аеродинамічну трубу, школу пілотів та радо відповіли на запитання наших студентів. Останні ж у свою чергу уважно слухали та намагалися запам’ятати якомога більше фактів.

Сподіваємось, нашим першокурсникам сподобався захід, був пізнавальним та корисним і вони змогли побачити як із лише чотирьох факультетів “виріс” наш могутній навчальний заклад.

Сьогодні, 15 вересня, група ЛГ-114Ба відвідала музей НАУ. Цікаво провівши час, ми, студенти-першачки, дізналися про видатних випускників та викладачів НАУ, про історію університету та його особливості, а по закінченні екскурсії змогли зробити пам'ятні фото. Екскурсія залишила лише позитивні емоції і тепер ми з нетерпінням чекаємо, коли зможемо відвідати і інші музеї та цікаві місця Національного авіаційного університету
Данило Дубатов
студент