Участь співробітників ФТМЛ у семінарах навчального центру СТИЛЬ АВІА ГРУП

Участь співробітників ФТМЛ у семінарах навчального центру

СТИЛЬ АВІА ГРУП

З метою прагнення розвивати свій професіоналізм та знання в авіаційній галузі та надавати якісну освіту для підготовки кваліфікованих працівників авіаційної галузі, здатних впоратися з викликами сучасної авіаційної індустрії, співробітники кафедри організації авіаційних перевезень та кафедри організації авіаційних робіт та послуг прийняли участь у семінарах навчального центру СТИЛЬ АВІА ГРУП.

Співорганізатором та учасником семінарів виступив завідувач кафедри організації авіаційних перевезень Дмитро ШЕВЧУК.

Також участь у семінарах взяли участь: Ірина Борець, Ірина Висоцька, Алла Валько, Марія Багрій, Анастасія Зелюк, Ірина Герасименко, Вікторія Клименко, Людмила Докієнко, Світлана Пронь.

Всі учасники семінарів отримали сертифікати.

11 квітня 2024 року відбувся захоплюючий семінар від Генерального директора Bees Airline Євгенія ХАЙНАЦЬКОГО та головного економіста авіакомпанії Bees Airline Ганни ІВАНОВОЇ.

Тема семінару: «ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ АВІАКОМПАНІЇ. РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ РЕЙСУ, ФОРМУВАННЯ ВАРТОСТІ КВИТКІВ».

На цьому заході було висвітлено наступні питання:

– Складові розрахунку вартості рейсу

– ACMI та його вплив на вартість

– Операційні витрати

– Фактори, що впливають на вартість рейсу

– Формування складових бюджету компанії.

1 травня 2024 року відбувся семінар від заступника генерального директора з наземного обслуговування міжнародних аеропортів «Одеса» та Бориспіль», постійного члена асоціації «Аеропорти України» Олександра ЧЕРЕПАНОВА.

Тема семінару: «ОРГАНІЗАЦІЯ НАЗЕМНОГО БСЛУГОВУВАННЯ ЛІТАКІВ В АЕРОПОРТУ»

На даному заході було обговорено наступні питання:

• Скільки часу необхідно запланувати на наземне обслуговування літака в аеропорту?
  • Хто і як і в якій послідовності це робить?
  • Що таке технологічна карта обслуговування і чи потрібна вона?
  • Чому одні літаки обслуговуються під гейтом, інші на пероні? В чому різниця?