Участь викладачів ФТМЛ у тренінгу «Аналіз здобутків та прогалин законодавства України в частині євроінтеграції екологічних страндартів для цивільної авіації»

Співробітники Факультету транспорту, менеджменту і логістики прийняли участь у тренінгу «Аналіз здобутків та прогалин законодавства України в частині євроінтеграції екологічних страндартів для цивільної авіації» в рамках проекту ESASD  НАУ для фахівців у сфері Сталого розвитку цивільної авіації, екологічної та техногенної безпеки.

Обговорювалися питання щодо аналізу чинного національного та міжнародного законодавства щодо стандартів та методів з інвентаризації викидів авіадвигунів та регулювання місцевої якості аеропортів цивільної авіації; моніторингу забруднення атмосферного повітря в аеропортах України з урахуванням рекомендацій ICAO та досвіду європейських аеропортів та інші актуальні питання стану цивільної авіації.

Участь викладачів ФТМЛ у тренінгу «Аналіз здобутків та прогалин законодавства України»  спрямована також на посилення синергії між модулями Жана Моне «Транспортна політика ЄС» та «Європейська інтеграція екологічних стандартів для цивільної авіації в умовах сталого розвитку», які реалізуються у Національному авіаційному університеті.

Семінари для фахівців проходили 23-30 травня 2023 року в Національному авіаційному університеті.