Урочисте вручення дипломів випускникам 2023 року ОС «Бакалавр»

12 липня 2023 року на Факультеті транспорту, менеджменту і логістики відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2023 року ОС «Бакалавр».

Крилатий вітер розвиває стяг –

Блакить із золотом на нім переплелися,

Наш прапор майорить неначе птах:

Не вмер й нікому не скорився!

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих у війні з російським агресором, всіх, хто віддав своє життя за нашу Україну.

З вітальним словом до випускників звернулася проректор з міжнародного співробітництва і освіти Національного авіаційного університету, доктор педагогічних наук, професор Зарубінська Ірина Борисівна, також Ірина Борисівна вручила грамоти за високі успіхи у навчанні, активну участь у науково-дослідній роботі та призові місця в огляді-конкурсі на кращу дипломну роботу. Грамоти отримали наступні випускники:

ПОПОВКА Сніжана

РОССОМАХА Ірина

ГОММА Андрій

ПАСІЧНИК Інна

ДАНИЛЕЙКО Катерина

ВАЦ Ірина

АБРАЖАН Катерина

ДОГОНОВА Каріна

ЗАДЕРАКА Дмитро

СТАРІЄНКО Діана

КОВАЛЬЧУК Роман.

Дипломи з відзнакою бакалаврам ФТМЛ вручила Зарубінська Ірина Борисівна.

З вітальним слово до випускників звернулася декан Факультету транспорту, менеджменту і логістики, доктор економічних наук, професор Мостенська Тетяна Леонідівна.

За активну участь у житті факультету нагороджено Грамотами Андрія ГОЛДУ, Андрія ГОММУ, Яну ЧЕРНЯЄВУ та Юлію СТЕПАНЕНКО.

Для вітального слова та вручення дипломів бакалаврам за спеціальністю 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)» запрошено завідувача кафедри організації авіаційних перевезень, доктора технічних наук, професора Шевчука Дмитра Олеговича та завідувача кафедри організації авіаційних робіт і послуг, доктора економічних наук, професора Разумову Катерину Миколаївну.

Для вітального слова та вручення дипломів бакалаврам за спеціальністю 073 «Менеджмент» запрошено кандидата економічних наук, доцента, заступника завідувача кафедри МЗЕДП   Коваленко Юлію Олександрівну та відповідального секретаря Приймальної комісії Факультету транспорту, менеджменту і логістики, кандидата економічних наук, доцента Давиденка Володимира Вадимовича.

Доктор економічних наук, професор Гриценко Сергій Іванович передав  найщиріші привітання від викладачів-наставників, з вітальним словом до Бакалаврів звернулася старший наставник кафедри організації авіаційних перевезень Валько Алла Миколаївна.

Андрій Гомма та Анастасія Ромашко подякували викладачам та наставникам за терпіння, досвід та знання, які передавалися протягом чотирьох років навчання….

Колектив Факультету, транспорту, менеджменту і логістики вітає БАКАЛАВРІВ. Бажаємо усім нам миру та перемоги України!