Звіт про виконання плану підвищення кваліфікації (стажування) науково-педагогічних працівників ФТМЛ у 1 семестрі 2023-2024 н.р.

Згідно з план-графіком підвищення кваліфікації (стажування) НПП ФТМЛ у 1 семестрі 2023-2024 н.р. заплановано у 5 НПП (3 НПП – по кафедрі  організації авіаційних перевезень, 2 НПП – по кафедрі вищої математики). Усі викладачі виконали план підвищення кваліфікації (ПК) та оформили відповідні звіти, троє з яких додатково пройшли ще й позапланово підвищення кваліфікації.

Окрім запланованих графіком проходжень ПК позапланово підвищили кваліфікацію ще 44 викладача факультету (6 – по кафедрі  організації авіаційних перевезень; 15 – по кафедрі організації авіаційних робіт та послуг; 5 – по кафедрі вищої математики; 5 – по кафедрі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств; 13 – по кафедрі логістики ).

Загалом по факультету у 1-му семестрі 2023-2024 н.р. 49 НПП підвищили свій рівень кваліфікації (стажування) в авіакомпаніях, на підприємствах, у вітчизняних та зарубіжних закладах освіти та наукових установах, науково-методичних курсах, мовних курсах, конференціях, тренінгах, вебінарах. Усі проходження підвищення кваліфікації підтверджені відповідними звітами, дипломами, свідоцтвами та сертифікатами.