Оголошення результатів конкурсу «Найкраща академічна група»

Конкурс «Найкраща академічна група» Національного авіаційного університету проводився у два етапи з 06 лютого по 12 травня 2023 року.

Конкурсна комісія складалася з:

• Голова комісії: Тімкіна С. Ю. – проректор з гуманітарної політики та інновацій;
  • Заступник голови комісії: Пономаренко О. В. – начальник відділу по роботі зі студентами;
  • Секретар комісії: Майструк О. В. – провідний фахівець організаційного сектору відділу по роботі зі студентами.

Члени комісії:
Назарчук Л. Г. – завідувач організаційного сектору відділу по роботі зі студентами;
Вржесневський І. І. – завідувач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій;
Миколаєць Д.А. – начальник науково-дослідної частини;
Думбрава С.М. – в. о. голови Студентської ради університету;

Конкурсна комісія на своєму засіданні підвела підсумки  та визначила переможців другого (загальноуніверситетського) етапу конкурсу:

• І місце – студентський колектив групи ЛГ-316 Ба Факультету транспорту, менеджменту і логістики;
  • ІІ місце – студентський колектив групи ФЛ-204 Б Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій;
  • ІІІ місце – студентський колектив групи МА-324 Ба Факультету економіки та бізнес-адміністрування.

Нагородження переможців конкурсу «Найкраща академічна група» відзнакою «Грамота Національного авіаційного університету» відбулося за урочистих обставин на засіданні Вченої ради університету.
Пишаємося переможцями, вітаємо та бажаємо подальших успіхів!!!