Підсумки проведення вебінару кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств на тему: Управління малим бізнесом в США: Уроки для України

16 травня 2024 року кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств ФТМЛ НАУ було проведено вебінар на тему: Управління малим бізнесом в США: Уроки для України. Спікером вебінару була Olga Paris (Ольга Періс), кандидат економічних наук, доцент, приватний підприємець (CША).

В ході цікавої зустрічі Ольга висвітлила такі питання:

1. Стан малого бізнесу в США: визначення, статистика.
  2. Авіаційна промисловість та індустрія авіаперевезень. Малий бізнес у цивільній авіації – NBAA – Національна асоціація ділової авіації.
  3. Малий бізнес (постачальники та інші послуги) в аеропортах.
  4. Ведення бізнесу з Федеральним управлінням цивільної авіації (FAA) як малий бізнес.
  5. Авіаційні правила для цивільних дронів Федеральної авіаційної адміністрації (аерофотозйомка, потенціал для онлайн-замовлень доставки, сільське господарство).

Дякуємо за цікаву та змістовну зустріч!